Pneuservis

Kompletná starostlivosť o vaše pneumatiky

GAS Centrum ponúka kompletné služby pre vaše auto, a preto v ponuke nesmie chýbať ani pneuservis. Nachádza sa v samostatnej budove, ktorá je však súčasťou areálu GAS Centra a stojí hneď vedľa čerpacej stanice. Okrem prezutia všetkých typov pneumatík si môžete v pneuservise zakúpiť potrebné náhradné autodiely či nové pneumatiky.

 

 

 

Objednať sa na služby pneuservisu 0914 331 200.

 

 

Aktuálna akcia v našom pneuservise

 

 

 

 

 

 

Otváracie hodiny pneuservisu v GAS Centre

 

Pondelok – Piatok, 08:00 – 17:00

Sobota len objednávky

 

 

 

 

 

 

Pripravili sme pre vás tieto služby

Predaj pneumatík a diskov

Predajňa slúži ako maloobchodná predajňa pneumatík a diskov spoločnosti Handlopex. Zakúpite alebo objednáte u nás pneumatiky pre osobné vozidlá, dodávky, motocykle, vozíky, nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje. V ponuke máme rôzne značky ako Taurus, Paxaro, Michelin, Pirelli, Dunlop, Continental, Matador, Barum a mnohé ďalšie. Spätný odber opotrebovaných pneumatík je u nás bezplatný. V predajni ponúkame aj ALU disky a oceľové disky značiek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO a predaj náhradných autodielov a doplnkov. Predajňa je spojená s predajom strešných nosičov a produktov švédskej značky Thule. Značky diskov a pneumatík nájdete na konci stránky.

 

 

Pozrieť značky

 

 

 

 

 

 

Prezúvanie pneumatík

Pred zimnou či letnou sezónou je nevyhnutné prezuť pneumatiky. V pneuservise v rámci nášho GAS Centra prezúvame všetky typy pneumatík – aj nízkoprofilové a obúvame všetky typy diskov, aj nadrozmerné. Komplexné služby poskytujeme vďaka kvalitnej technike, ktorú máme k dispozícii na našej dielni. Cenník nájdete na konci stránky, alebo priamo v našom pneuservise. Na služby je potrebné sa objednať telefonicky na 0914 331 200 alebo osobne v budove pneuservisu.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Skladovanie pneumatík

Aj skladovanie pneumatík a diskov má svoje pravidlá, ktoré predĺžia životnosť samotnej pneumatiky či disku. Ak nemáte k dispozícii garáž alebo pivnicu, využite službu skladovania pneumatík u nás. Pneumatiky uskladníme v špeciálnych priestoroch, kde sú pre ne vhodné podmienky (tma, nízka teplota). Ich polohu v pravidelných intervaloch meníme, aby sa ich tvar aj vlastnosti zachovali do najvyššej možnej miery.

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

Hodinová garáž

Mimo hlavnej sezóny prezúvania pneumatík (leto, zima) ponúkame službu Hodinová garáž. Zákazníci majú možnosť prenajať si našu dielňu aj zdvihák na vopred určený čas a spraviť si drobné opravy vo vlastnej réžii. 

 

 

Pozrieť ceny

 

 

 

 

 

 

 

V budove pneuservisu môžete využiť aj ďalšie služby:

Čistenie interiéru

Čistenie klimatizácie

Autopožičovňa Púchov

Odťahová služba

 

 

V budove nájdete aj:

Thule – predaj strešných a bicyklových nosičov

 

 

 

 

 

 

Späť na služby

 

 

 

 

Cenník pneuservisu